5 héten keresztül, minden héten találkozunk online vagy személyesen (Győrben), egy órán át csak a Te fejlődéseddel foglalkozzunk.
A tartós és maradandó eredmény érdekében elengedhetetlen a lelki dolgokkal is foglalkozni. Amíg belül, lelkileg nem erősödsz, addig a program kevésbé lesz hatásosak.
Segítek neked , hogy megtaláld a mély tudatszinteden elrejtett okokat, amelyekkel akadályozod magad abban, hogy még boldogabb életed legyen.
Támogatlak feloldani, elengedni a megtalált okokat.
Belső ragyogás
A lelki problémák kezelésén túl abban is segíteni fogok, hogy Te is rátalálj, hogyan tudsz minőségibb, kiegyensúlyozottabb és boldogabb életet élni.
Ehhez személyre szabott életmód váltásra van szükséged.
A konzultációkon oldjuk a problémáid és meg is tanítom azokat a módszereket amire Neked szükséged van. Például, ha stresszes életed van megtanítalak meditálni, relaxálni. Kizárólag olyan technikát, megoldást, módszert ajánlok, amelyeket kipróbáltam és működnek. Folyamatosan tanulok, fejlesztem magam, kipróbálom az új módszereket. Teljes mértékben gyakorlatias a módszerem, azonnal használható tudást kapsz a kezedbe, amit be tudsz építeni a mindennapjaidba.
Az 5 hetes program keretében támogatlak Téged:
ÖNBIZALMAD növelésében
Tippeket és trükkök az önbizalmad növelésére, a cél hogy a lehető legtöbbet hozd ki magadból.
NŐIESSÉGED fejlesztésében
Ameddig Te nem hiszed el magadról, hogy FŐNYEREMÉNY vagy addig nem várhatod el, hogy egy férfi is elhiggye rólad.
REZILIENCIA vagy LELKI BÉKE elérésében
Ha nincs meg a lelki békéd lehet, hogy aludni sem tudsz. Sajnos nem segít az alvás amikor a lelked fáradt. Aludhatsz tíz órát is mégis fáradtan ébredsz.
Nincs nagyobb kimerültség annál, mint amikor elfárad a lelked. Egy veszekedés, egy csalódás, egy kudarc, egy eredménytelen próbálkozás, egy helyzetbe való beragadás, mind-mind lelki energiát fogyaszt.
ERŐT ADÓ ESZKÖZÖK összeállításában, mit csinálj ha nehéz …
Emlékszel a Popeye a tengerészre vagy a Gumimacikra?
Popeye-nek ott volt a spenót, a Gumimaciknak a gumibogyó szörp, megitták és hipp hopp már erőre is kaptak.Mindegyikőjüknek volt valami erőt adó varázsszere, amely átsegítette őket a nehéz helyzeteken.
Neked mi a varázsszered? Mi az, ami erőt tud neked adni akkor is, ha úgy érzed nem fog menni? Összeszedjük közösen mi az ami neked segít ha nehéz.
STRESSZKEZELÉSI technikák elsajátításában
Különböző stresszkezelő módszereket fogok neked megtanítani. Többek között megtanítalak meditálni és egy ajándékot is kapsz tőlem – készítek neked egy személyre szabott meditációt.
Ez a meditáció nagyon különleges, mivel ez a Te megoldandó feladatodra készül. Ahogy nincs két egyforma ember úgy nincs két egyforma meditáció sem. Kizárólag a Te személyes problémáid megoldásával, a Te kibillent egyensúlyod visszaállításával foglalkozik. Ettől teljesen más, mint egy általános meditáció, és ezért ilyen hatékony!
Önmagad POZITÍVRA hangolásában
Itt a pozitív gondolkodással leszek a segítségedre. A pozitív gondolkodás egy életszemléletet jelent, amit átadok neked, ez nagy mértékben meghatározza az életed minőségét. Egy megoldás centrikus hozzáállást jelent. Ez nem azt jelenti, hogy rózsaszín szemüveget viselsz, önmagadat becsapva.
CÉLJAID összeállításában
Közösen kidolgozzuk mi a célod a programmal.
Önmagad jobb MEGISMERÉSÉBEN (erősségeid, gyengeségeid...)
Ez egy önmagadra irányuló folyamat, melynek segítségével sikeresebb és boldogabb lehetsz az életben. Azt is jelenti, hogy képes leszel felismerni és kijavítani a hibáid, és így egy magasabb szintre kerülsz a személyes fejlődésedben.
Ha valami nem jó az életedben, mindig van lehetőséged változtatni rajta! Célom, hogy ezt a szemléletet átadjam és megtanítsalak arra, hogy lepakold a terheket, és legyen több hely az életedben az örömnek és a boldogságnak is.
További részletek a csomagról: https://testlelekszellem.com/boldogsag-coach/
Ügyfelem mondta …
„Kriszti köszönöm, hogy az utamba kerültél. Nagyon jól esnek a beszélgetések veled. Sokkal jobban érzem magam. Ma is meditáltam és nagyon jó hatással van rám. Újra visszahoztad az életembe. Érzem, hogy nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok ” K. Brigitta Németország (37).
További visszajelzést itt olvashatsz.
Kérdés esetén fordulj hozzám bizalommal:
INGYENES 30 perc beszélgetés telefonon vagy online messengeren (Csáki Kriszta) ahogy neked a legjobb. Segítek megtalálni a legmegfelelőbb módot, ami a problémához illeszkedhet.
Csáki Krisztina
+36-30-868 4918
Life coach és ÉFT tanácsadó
www.testlelekszellem.com